Gra o kaskade

Czym jest KASKADA

Jest jedną z wielu dostępnych i powszechnie lubianych gier loteryjnych. W Kaskadzie gracz nie może skreślać samodzielnie i według swojego uznania liczb, niestety są one wybierane przez system losujący za pomocą metody zwanej „chybił trafił”. Urządzenie a w tym przypadku terminal totalizatora wylosuje dla nas dwa niepowtarzalne zestawy liczb. Będą to kombinacje dwunastu liczb, wybrane z zakresu od jednego do dwudziesty czterech. Na losie który otrzymamy zaraz po wylosowaniu przez terminal przypadkowych liczb, będą znajdować się dwa różniące się od siebie zestawy liczb kaskada. Pojedynczy los będzie nas kosztował dwa złote, w zamian otrzymamy dwa zestawy licz, jest to niewielka kwota w zamian za możliwość wygrania tak wielkich pieniędzy. Dwa zestawy posiadają kombinacje całkiem przypadkowych dwunastu licz. Organizator zapewnia że są to unikalne liczby, które nie mają szansy się powtórzyć u dwóch uczestników. Wygrywając więc możemy być pewni, że nikt nie wygrał nagrody oprócz nas.

Historia i wygrywanie

Losowanie w tej grze odbywa się w bardzo podobny sposób jak w Multi Multi. Losowania odbywają się codziennie niezmiennie o tej samej porze. Kaskada podaje swoje wyniki zawsze o godzinie 14:00 i 21:50. Od dnia pierwszego stycznia 2015 roku zakłady można zawierać maksymalnie na sześć przyszłych losowań jednocześnie. Od dnia jedenastego stycznia 2016 roku weszło rozporządzenie że losowania Kaskady będą się odbywać dwa razy dziennie czyli w godzinach 14:00 i 21:50.
Aby wygrać i odebrać swoją upragnioną nagrodę należy trafić w przynajmniej jednym ze swoich losów minimum osiem liczb z dwunastu możliwych. Gdy uśmiechnie się do nas szczęście i wylosujemy szczęśliwie dwanaście liczb, na dzień dzisiejszy będziemy mogli zdobyć 250 tysięcy złotych. Dla ciekawostki główna wygrana padła tylko raz w całej historii Kaskady. Niestety Kaskada nie umożliwia nam jakiejkolwiek ingerencji w wygrywanie. Nie możemy sami wytypować licz, robi to za nas system. Więc nasza wygrana jest tylko i wyłącznie szczęśliwym trafem.

Author: stellan.pl