Minimalizm

Pomysły na urządzenie małej łazienki znajdziemy dzisiaj niemal wszędzie. W internecie znajdziemy mnóstwo stron i tablic z inspiracjami na aranżację, ale też na dodatki do łazienki. Musimy najpierw określić czego tak naprawdę potrzebujemy i ile rzeczy będziemy przechowywać w łazience. Warto się zastanowić co możemy przenieść do innych pomieszczeń. Może mamy możliwość mniej potrzebnych rzeczy trzymać w kuchni lub sypialni, na przykład mniej używane kosmetyki czy ręczniki. Jeśli określiliśmy co i ile będziemy trzymać w naszej łazience możemy przejść do zaplanowania wnętrza.

 

Teraz trzeba dobrać szafki, półki haczyki i dodatki w postaci koszyków i pojemników. Tu musimy trochę dłużej poszukać, bo możliwości jest mnóstwo. Jeśli mamy czas możemy przejechać się po sklepach stacjonarnych znajdujących się w naszej okolicy. Sklepy budowlane czy z wyposażeniem wnętrz będą świetnym pomysłem na początek, salony łazienkowe również mają mnóstwo propozycji. Jeśli jednak nie mamy czasu lub nie znaleźliśmy nic w sklepach stacjonarnych możemy jeszcze poszukać w sklepach internetowych. Tam również jest duży wybór i możemy mieć problem żeby się na coś zdecydować. Niemniej buszowanie po sklepach z dodatkami do łazienki również może być inspirujące i może się okazać, że urządzimy łazienkę w zupełnie innym stylu niż sobie to zaplanowaliśmy.

 

Szukając inspiracji często możemy też trafić na nierealistyczne grafiki, które przedstawiają przedmioty, których nie znajdziemy w naszych sklepach. Ale czasem może być tak, że będziemy mogli sami zrobić pewne rzeczy i wyjdzie nas to o wiele taniej niż gdybyśmy zakupili to samo w sklepie. Inspiracji do urządzenia łazienki możemy szukać również w katalogach sklepów z wyposażeniem lub budowlanych, ale jeśli potrafimy i lubimy możemy zrobić to sami jeżdżąc po sklepach. Niektórzy potrafią tak urządzić pięknie każde wnętrze, ale może się też zdarzyć tak, że nasze pomieszczenie będzie wyglądało jak zlepek kilku stylów gdzie nic do siebie nie pasuje. Więc jeśli nie jesteśmy pewni i nie mamy zmysłu artystycznego to warto jednak wcześniej zaplanować wszystkie dodatki i dopiero wybrać się na zakupy żeby nie zaliczyć wpadki.

Author: stellan.pl