Dobór mebli w stylu boho

Zdecydowałeś się na wybór stylu boho w swoim mieszkaniu? Świetnie! Musisz być bardzo wyluzowaną osobą; nie wykluczone, że prowadzisz twórcze życie i nie przywiązujesz wagi do przyszłości, wartości materialnych i żyjesz z dnia na dzień. Pamiętajmy też jednak, że nie każdego stać na to, by latać po wielu krajach i uzupełniać swoje kolekcje przedmiotów z najdalszych zakątków świata. Pokażemy Ci jak w paru prostych krokach możesz ucharakteryzować swoje m2 w takim stylu kupując gotowe rozwiązania i Twoje mieszkanie styl boho będzie kojarzyć się z osobowością właściciela.

Jak dobrać przedmioty do pomieszczenia w stylu boho

Wielu ludzi zastanawia się jak dobrać przedmioty, by wbić się w ramy systemu danego stylu. Boho charakteryzuje się artystycznym nieładem, brakiem jednoznacznej wizji. Jeżeli nie stać Cię na drogie przedmioty i żyć jak cyganeria, czyli od wioski do wioski to za pomocą kilku prostych trików stworzysz swoją wizję pomieszczenia, które nie będzie odbiegać w żaden sposób co do pryncypiów (których i tak nie ma). Może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale nie zastanawiaj się nadmiernie czy przedmiot X pasuje do przemiotu Y, tylko po prostu go postaw!

Nasze mieszkanie styl boho co prawda powinno się kojarzyć z żywymi kolorami na ścianach, jednak życie nie znosi próżni i trzymania się jednych trendów, więc jeżeli nie stać Cię na drogie farby, czy też ozdobienie ich kolorowym wzorkami, to jak najbardziej możesz zachować biały kolor ścian – będzie świetnie tworzyć harmonię z kolorowym przedmiotami i może będzie to bliższe modern boho, ale jednak będzie to Twoje boho!

Internet pomoże Ci urządzić swój dom. Lustro Intesi Wood Wreath jest świetną propozycją za ok. 80 zł, którą jednoznacznie będzie kojarzyć się z naturą w stylu boho. Jeżeli chodzi o pozostałe elementy, to świetnym rozwiązaniem są wiklinowe podkładki pod talerz czy szklanki, które można kupić za ok. 10 zł. Pamiętaj, że możesz nabyć wiele interesujących przedmiotów z odzysku na pchlich targach, czy też popularnych serwisach aukcyjnych. Staraj się mieszać style oraz zachować dużą liczbę kwiatów. Nie będziemy Ci podawać więcej propozycji, bo wierzymy, że zrobisz to zgodnie ze swoim sumieniem. Powodzenia!

Author: stellan.pl